Imavere vald
Imavere lasteaed
Imavere rahvamaja
Imavere Piimandusmuuseum

Muudatused tunniplaanis 26,05.pdf

29.05.pdf

Menüü 22.05.-26.05.2017.pdf


Põhitunniplaan alates 3.04.2017.pdf

Imavere kool on liitunud „Kiusamisest vaba kool“ projektiga

Imavere Põhikooli kodukord:  http://imaverepk.ee/tookorraldus/kodukord

Spordivõistluste tulemustega saab aasta läbi tutvuda siin

Hoolekogu veebruari protokolli ja tegevustega saab tutvuda siin



...............................................................................................................................................................

KÄNGURU 2017        
Nimi Klass Punktid Koht  
PREEKOLIER        
Lisandra Nõmmik 2 57 1804 Parim tulemus Imavere koolis
Triine-Liis Oja 2 57 1804 Parim tulemus Imavere koolis
Rasmus Soo 1 32 4603  
Maria Lotta Saar 2 25 5258  
osalejaid kokku 5707        
EKOLIER        
Joosep Jürissaar 4 83 850 Parim tulemus Imavere koolis
Kalev Must 4 77 1347  
Moonika Schasmin 3 58 3251  
Aureelia Kasar 3 53 3750  
Gerli Kala 3 48 4256  
osalejaid kokku 5737        
BENJAMIN        
Lisete Palmi 6 89 1173 Parim tulemus Imavere koolis
Reelika Schasmin 5 65 2724  
Maris Taul 6 37 4362  
Sander Soo 5 35 4421  
osalejaid kokku 4654        
KADETT        
Indrek Tamm 7 111 155 Parim tulemus Imavere koolis
Marlen Kaik 7 88 632  
Kristopher Härm 8 78 1072  
Salvia Evely Goldin 8 56 2344  
Jaanika Schasmin 7 55 2407  
Ken Järve 8 47 2785  
osalejaid kokku 3274        
JUUNIOR        
Anna Jürissaar 9 79 292 Parim tulemus Imavere koolis
Kalle Kotter 9 62 910  
Meelis Kaik 9 41 2034  
osalejaid kokku 2265        

...............................................................................................................................................................

Head lapsevanemad!
Seoses Haridus- ja teadusministeeriumi poolt tehtud muutustega koolivaheaegades soovime teada sinu arvamust, et teha otsuseid. Samuti teavitame kavandatavatest muudatustest õppetöö korraldamisel. Palun lingi https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_o3YOILDupFJe_qSvZfFcMHtT2njlBCgP4peaPVOjlG6J1w/viewform?c=0&w=1 alt avaldada arvamust ja vastata küsimusele.

...............................................................................................................................................................

Imavere Laululind 2017

Osales 20 laululast
Soliste juhendasid: Krista Tiitmaa ja Õnnela Lees
Laululinde hindasid: Liina Nikonorova, Eda Piilmann ja Alan Beck

Tulemused:
Parimad solistid:
8.-10 a. vanuserühmas
Meribel Tšetšotka, 
Gerli Kala

11-13 a. vanuserühmas
Grete-Liis Männiste, Leida Riin Loog, Joosep Jürissaar


14-16 a. vanuserühmas
Karl Ilmar Loog


Publiku lemmiku tiitli pälvisid:
Meribel Tšetšotka, Marite Moorits, Kalev Must


Grand Prix tiitli omanikuks valiti 
Meribel Tšetšotka
  
...............................................................................................................................................................

Teisipäeval,25.aprillil toimusid Türil Järvamaa koolide orienteerumisvõistlused. 
Meie kooli esindus: Reio Allsaar,Sander Soo,Sandra Paimla,Leida Riin Loog,Kadi Lepp,Grete-Liis Männiste,Joosep Jürissaar,Tristan Saar,Kalev Must,Kristjan Tšetšotka,Sigrid Kiik,Maris Taul,Sandra Mikk,Gerly Rännik,Liis Järve, Lisete Palmi,Salvia Evely Goldin,Carolina Repnau,Janar Järmut,Marol Luhamaa,Maria Paimla,Anna Jürissaar,Janek Martsepp,Karl Ilmar Loog,Age Kööp,Jaanika Schasmin. 

Tulemused on siin 

...............................................................................................................................................................




Sündmused

26.05 Mobiilne töötuba 4.-8. kl
29.05 Loovtööde kaitsmine
30.-31.05 5. kl ekskursioonil Võrumaal
1.06 Eesti keele eksam 9. kl
Lastekaitsepäev
02.06 Loovtööde kaitsmine
05.06 Tänuõhtu kl 18.00
7.06 Matemaatikaeksam 9. kl
13.06 Valikeksam 9. kl
17.06 Põhikooli lõpupidu kl 13.00
22.08 Loovtööde kaitsmine 9. kl õpilastele, kelle veel on töö esitamata