VÕISTKONNAD 2015/2016

9.

1-     ENGO

2-     KALLE

3-     HALDI

4- SIRLE

   5- KASPER

6 - EVA-LIISA

7-DORIS

8- MADIS-MAIROLD

9- ALVARO

10- VIKTORYA

8.

Meelis

Janar

Margit

Maria

Marol

Anna

Annabel

Sven-Erik

Marge

Bruno

7.

Sandra J

Marjo

Ken

Kirke  -Liisa

Carolina

Salvia Evely

Kristopher

 

 

 

6.

Sandra M

Age

Indrek

Gerly

Jaanika

Janek

Kevin

Marlen

Eliise

Karl Ilmar

Liisi

Sigrid

5.

Maris T

Joosep E

Liis

Lisete

Gerle

 

 

 

 

Martin-Roomet

4.

Reelika

Kristjan M

Sander Soo

Kersti

Agne

Simo

Kaido

Andrey

Roko

Aksel

Tauri

3.

Kalev

Reio

Joosep  J

Heily-Anette

Kristjan T

Sandra P

Leida Riin

Chrislyn

Kadi

Tristan

Elina

Grete-Liis

Madis P

2.

Agor

Moonika

Ingermai

Martin Paul

Gerli K

Aureelia

Sander S

Renaldo

 

Marko

1.

Maria Lotta

Mairon

Iti Nele

Toomas

Marek P

Robin

Meribel

Lisandra

Merili

Triine-Liis

Jessika

ÕP

KERSTI

KAJA

TAIGA

ANN

KATRIN

SIIRI

INNAR

RAIVO

MARGIT

KRISTA

 

2015-16. õa koolimängu võitis Haldi võistkond.

Emakeelepäeva mängu õiged vastused ja tulemused: Mõistatused: 1. Üks hani, neli NINA? (Padi) 2. Nutab kui laps, ulub kui KOER? (Tuul) 3. Hommikul sünnib, ÕHTUL sureb? (Päike) 4. Seest SIIRUVIIRULINE, pealt kullakarvaline? (Sibul) 5. Lipp lipi peal, lapp lapi peal ilma NÕELA pistmata? (Kapsas) Vanasõnad- kõnekäänud: 1. Häda ajab härja kaevu 2. Parem varblane pihus kui vares katusel 3. Tee tööd töö ajal, aja juttu jutu ajal 4. Kes teisele nime annab, see ise seda kannab 5. Kana muneb nokast, lehm lüpsab suust. (võis ka Lehm lüpsab suust, kana muneb nokast). ANAGRAMMID: 1.TARATOED- Ott Arder 2. MANKA LOHESINDER - Reinhold Kamsen (1 A maha) 3. SAKA SINIKIRST- Kristiina Kass 4.JOM HÄNDEL- Heljo Mänd 5. PORINE VIKA - Aino Pervik 6. ONE UDAR- Eno Raud 7. ANN R JAAPAN - Jaan Rannap 8. LOIRI VAASA - Olivia Saar 9. NELE TILIN - Ellen Niit 10. ALBERTO VORDI - Robert Vaidlo 11. HEIE PILVIK- Heiki Vilep 12. TALGUNE ELLO - Leelo Tungal 13. TOA TOIMETI- Tiia Toomet 14. ILDA VIILAK- Aidi Vallik 15. TELERVARGAD- Edgar Valter 16. SID KÄHRIKVANUR - Andrus Kivirähk 

Viimane mõistatus: Mis hoonest oli jutt? Vastus: Imavere kool ja rahvamaja, nii et kaks punkti sai see võistkond, kes mõlemad ära märkis. Tänan kõiki osalejaid!