UUE VÄLIMUSEGA JA PALJUDE LISAVÕIMALUSTEGA KOOL24.EE PORTAAL ON AVATUD.

2010 aastal avasime Eestis ühe korraliku portaali, kus õpilased saaksid otsida endale sobiliku kooli või koolituse ja tutvuda koolidega juba internetis nii info kui ka videote näol.

2017 uuendasime portaali välimust ja lisasime mitmeid erinevaid lisavõimalusi. Nüüdsest saavad õpilased laadida alla ja ülesse õppematerjale, esitada koolidele avalikke küsimusi, laadida ülesse meelelahutusega seotud linke, pilte ja videoid. On võimalik korraldada erinevaid konkursse.

Uuendatud haridus- ja kooliportaal www.kool24.ee on mõeldud koolidele, õpilastele, üliõpilastele, õppejõududele, lapsevanematele ja kõikidele toredatele inimestele.

Kool24.ee erineb teistest kooliportaalitest sellega, et suure rõhu oleme pannud õppematerjalidele, koolide infole, meelelahutusele jne. Samuti on võimalik vaadata pildialbumeid toimunud üritustest.

Õppematerjalide ülesse-laadimisel teenite punkte mida saate kasutada teiste õppematerjalide allalaadimiseks ja tulevikus veel mitmeteks erinevateks asjadeks.

Uuendatud portaalist leiad värskeid uudiseid, õppematerjale, üritusi, koole, kasulikku, meelelahutust ja huvitavat infot kõigile.

Anname võimaluse koolidel ja ka vabaaja ettevõtetel ennast läbi videolõikude ja reklaamide kvaliteetselt tutvustada ja olla meeldejääv igale külastajale, et saada parem ülevaade koolist, kuhu soovib noor õppima asuda.

Registeerimine meie portaalis annab palju eeliseid, saab tutvuda õppematerjalidega, osaleda saab erinevatel võistlustel ja loosimistel, teenida punkte jne

Portaali lisandub igapäevaselt erinevat infot, lisavõimalusi ja palju muud.

Kui soovite anda oma panuse portaali arengusse näiteks administraatorina, info ja uudiste lisajana või lausa müügiesindajana võtke meiega julgelt ühendust info@kool24.ee

Teie Kool24.ee