2. poolaasta 2018/19 õa           2018-2019 õa üldtööplaan


10.01 Maakonna koolide 6.-9. kl sisejalgpalli KV E- Piimas, P, kl 10
11.01 Säreveres 10 olümpiastarti, Järvamaa voor (kergejõustik), kl 16 9.02 Kunstiolümpiaad
31.01 Nuputa Retla-Kabalas, kl 11
1.02 Eelkutseõpe
2.02 Põltsamaa Jõe mängud Imaveres
2.02 Bioloogia olümpiaad
6.02 Õpime professionaalidelt Koerus
6.02 Matemaatika olümpiaad 7.-9. kl Türi ÜG kl 10
7.02 3. klass Paides kinos
7.02 Tartu Ülikooli lahtiste uste päev 9. klassile.
8.02 Eelkutseõpe
9.02 Kunstiolümpiaad
11.-15.02 Sõbranädal
13.02 Maapõhikoolidel 1.-3. kl rahvastepall Väätsas kl 10
13.02 Paide Gümnaasiumi külalised 10.20
15.02 Teater
20.02 8.-9. kl karjäärispetsialistid
21.02 Koolinoorte suusatamise MV Aravetel kl 11
22.02 Kuldvillak EV 101
23.02 Imavere talimängud
18.-22.02 Projekt "Võta laps tööle kaasa"
6.03 Harald Lepisk lastele ja õpetajatele
8.03 Matemaatika olümpiaad 4.-6. kl Türi PK kl 10
12.03 Avatud tunnid Imavere koolis
13.03 Inglise keele olümpiaad, 8. kl
14.03 Koolinoorte sisekergejõustiku MV E-Piimas kl 10
14.03 Emakeelepäev
15.03 Külas Paide Linnameeskond
21.03 Koolinoorte 4. mälumäng Türil
30.03 10 olümpiastarti, 3. etapp Tartus
3.04 Naljapäev Playbox kl 12.30, korraldab 7. kl
4.-6.04 9. kl lõpuekskursioon Sankt- Peterburi
8.04 Järvamaa koolide disgolfi MV Järva-Jaanis, 6.-9. klass kl 10
9.04 Luule, see ei tule tuulest, Väätsal
10.04  Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor toimub oma koolis ja on veebipõhine. 5. klass - 9.00 - 10.00 6. klass - 10.30 - 11.30 7. klass - 12.00 - 13.00 8. klass - 13.30 - 14.30
11.04 Informaatikaolümpiaad Türi PK, 6. kl
11.04 Imavere laste lauluvõistlus kl 17.30
13.04 Imavere SK sulgpalliturniir kl 11
15.04 Loodusring Tartus, kl 10
16.04 Järva valla laste lauluvõistlus kl 16
17.-19.04 7. kl ekskursioon Rootsi
17.04 Öö-Keat (16+ vanusega, Järva valla+teised, kontrollpunkt koolis)
19.-28.04 Koolivaheaeg
23.04 Jüripäeva maastikumäng kl 18.30
29.04 Rahvusvaheline tantsupäev
30.04 Maakonna orienteerumise MV Väätsal kl 11
2.05 Kooli liikumispidu kl 18.00
2.05 Järvamaa koolide murdmaajooksu MV 10.00 Paides
3.05 Noor meister, 8.-9. kl 
3.-4.05 Järvamaa laste lauluvõistlus
7.05 Noorkotkaste väljasõit
8.05 eesti keele tasemetöö 3.kl
8.05 Opiqu koolitus õpetajatele 15.05
8.05 Internetis käitumine, loeng kl 12.30, 4.-6. kl
8.05 Rattakrossivõistlused krossirajal kl 18.00
9.05 Heategevuslik teatejooks Paides 4.-9. kl, kl 12.00
13.05 Kooli kevadkontsert kl 18.00
13.05 Liikumakutsuva kooli koolitus
14.05 Ujumise eksam 2.-3. kl
14.05 Orienteerumise arvestus 1., 5., 8., 9. klass P ja T
15.05 Külas Keränen, 1.-5. kl kl 11.25, 6.-9. kl kl 12.30
15.05 Töökoosolek Digipeegel
15.05 Orienteerumise arvestus 6.-7. kl T ja P
16.05 Järvamaa koolide 1.-3. kl jalgpalli KV Paides, kl 10.00
16.05 9. kl eesti keele proovieksam
17.05 Järvamaa koolide algklasside murdmaajooksu teatejooks Koerus kl 10.00
18.05 A. Noormägi mälestusvõistlus korvpallis, Imaveres kl 11.00, tüdrukud/naised
19.05 10 olümpiastarti kergejõustikus Kadrioru staadionil
20.05 8.15 minek tantsuproovi Türile kuni 13.15
21.05 5. kl ekskursioon
22.-23.05 KEAT 6. kl
22.05 8. kl matem üleminekueksam
23.05 9. kl matemaatika proovieksam, 2., 3., 4. tund
24.05 Tutipidu
25.05 Järvamaa laulu. ja tantsupidu
27.05 8. kl Norra allikatel
28.05 Spordipäev, 3.-4. tund 1.-5. kl, 5.-6. tund 6.-9. kl 
29.05 Järvamaa koolinoorte MV kergejõustikus Türil kl 10.00
1.06 Piimapäev
3.06 Eesti keele eksam
4.06 1.-4. kl Võrtsjärve ääres
5.06 5.-7. kl Aegna saarel
10.06 Matemaatika eksam
13.06 Valikeksam
15.06 Lõpuaktus kl 13.00
15.-16.06 10 olümpiastarti Tamme staadionil Tartus

1. poolaasta 2018/19 õa

1.09 Õppeaasta avaaktus
5.09 Reipalt koolipinki, 8.30-11.05
6.09 Teadusteater "Kolm põrsakest" 8.30-9.15 1.-3. kl; 10.00-10.45 4.-6. kl
11.09 Algab ujumise algõpetus 2.-3. kl 12.05 väljasõit (10 x)
13.09 Tuletõrjespordimängud 4. ja 8. kl, ärasõit 8.45
19.09 Kergejõustiku 4- võistlus Türil 10.00 D,C
24.09 Euroopa spordinädal
25.09 9.kl Paides Innoves kl 13.00
26.09 Noorte eestvedajate koolitus 8.30-16.00
27.09 Sügiskross Aravetel 10.00
27.09 Südames matemaatika
2.10 Mihklilaat
1.10 1. tund külalisesineja
02.10 6.-9. kl jalgpall Paides P
1.-5.10 Ettevõtlusnädal
3.10 Ettevõtlik talu, väljasõit kl 12
3.10 Kooli lastevanemate koosolek
5.10 Õpetajate päev
7.10 Paide-Türi rahvajooks
10.10 Eesti keele päevad koolis
10.10 12.30- 14.10 Karjääriõpetus, 7.-9. kl
11.10 Kooli rahvatsepalliturniir 1.-5. kl, 2.-3. tund
15.10 Teatrietendus Pal-tänava poisid, Paides, 6. ja 7. kl
17.10 4.-5. kl Rahvastepalli KV Imaveres 10.00
17.-18.10 Noorte eestvedajate koolitus
18.10 Rabamatk
19.10 Mustkunstietendus kl 11.30, pilet 2.-, osaleb kogu kool
22.-28.10 Koolivaheaeg
31.10 Kooli pildistamine
1.11 Projekt "Jalgpall kooli" 2 tund- 1.-3. klass ja 3 tund- 4.-5. kl
5.11 1. klass etendusel lasteaias kl 9.30
5.11 9 kl rabamatk, Tammsaare muuseum
7.11 3. ja 4. kl õppepäeval (koolis 2 tundi)
7.11 Isadepäeva jalgpalliturniir Imavere spordisaalis kl 18.00-21.00, isa +laps
12.11 5. klassi ekskursioon Viljandisse 8.30- 14.00
13.11 Saalihoki Mv, T ja P, 6.-9. kl, kl 10 Imaveres
14.11 Korvpallisari, 4.-5., 6.-7.,8.-9. kl, kl 10 E-Piim
21.11 Kadri-Mardi karneval-1.-5. kl, korraldab 6. kl
22.11 Saalihoki MV, 3.-5. kl, P+T, kl 10 Imaveres
23.11 Trimestri lõpp
26.11 Kodanikupäev
27.11 JÄVI peastarvutamine
28.11 Järvamaa koolinoorte mälumäng 
28.11 JÄVI olümpiaad
29.11 JÄVI mõõtühikud, Pallilahing Tarbjal, P+T, 1.-3. kl, kl 10
4.12 Koolide võrkpall, 6-9. kl, 4 P+2 T, 10.00 E-Piim
5.12 Muusikas väljasõit
6.12 JÄVI lõpetamine Suure-Jaanis kl 13.00
7.12 3x3 rahvaliiga korvpallis E-Piim, kl 10
7.12 KOOLI SÜNNIPÄEV 191
8.12 10 olümpiastarti 1. etapp Võrus
9.12 Päkapikkude jooks Saare kuusikus kl 12.00
11.12 Algab päkapikkude nädal
12.12 7. kl ekskursioonil Pärnus 8.30-17.30, 5. kl klassiõhtu
19.12 4., 8. kl klassiõhtu
20.12 6. kl klassiõhtu
21.12 Jõulupidu