2018-2019 õa üldtööplaan


Spordivõistlused

02. okt 2018 viidi läbi Paides Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli Karikavõistlused. Imavere meeskond saavutas 6. koha.
17. okt toimus Imaveres Järvamaa maakoolide rahvastepalli KV. Imavere poisid ja ka tüdrukud saavutasid 2. koha. Vt siin
13. nov korraldati Imaveres Järvamaa koolide 6.-9.kl saalihoki KV. Osalesid nii tüdrukud kui poisid. Meie poisid saavutasid 3. koha ja tüdrukud tulid 2. kohale. Vt tulemusi siin
Järvamaa koolide 3.-5.kl saalihoki KV toimus Imaveres 22. novembril 2018. Meie kooli tublid sportlased saavutasid nii tüdrukute kui poiste arvestuses 2. koha. Vt tulemusid siin  
Sportlaste juhendaja on õp Taiga Laur.

Õnnitleme kõiki heade tulemuste eest!

Kirjutas Siiri Tamm

Aktiivõppepäev

3. ja 4. klass osalesid 7. nov aktiivõppepäeval TTÜ Särghaua õppekeskuses Kurgjal. Uuriti ja lihviti kivimeid ning mineraale. Uurimistööks olid kasutusel binokulaarid. Põnev...

Kratilugude konkurss

Kratilugude konkursil Aravetel 8. novembril räägiti vanal ajal juhtunud lugusid. Meie kooli tublid ja julged jutuvestjad olid Mari Lotta, Lauraliis ja Henri! Henri valiti oma vanuserühma parimaks. Juhendajad on õnnelikud!
Kohtumine mustkunstnikuga

19.10 toimus meie koolis mustkunstietendus. Etendus oli hoogne ja köitev. Saal oli rahvast täis. Lapsed olid elevil ja paljud seisid püsti, et ikka paremini näha. Trikimeister ise oli rõõmus ja sõbralik, kutsus tihti lapsi esinemisest osa saama.

Lapsesuu:" See ei ole võimalik-kuidas ta seda numbrit teadis? Ja kas tuvi tuli tal taskust või hoopis käisest välja?" Puhas maagia...
Kirjutas ja pildistas Margit Reinpõld

Eesti Kehalise Kasvatuse Liit tänas Taiga Lauri

2.-3. novembril 2018 toimus Eesti Kehalise Kasvatuse Liidu 25. tegevusaasta konverents "Liikumine-Rõõm-Õppimine".
Antud konverentsil tänati ka meie kooli kehalise kasvatuse õpetajat Taiga Lauri tunnustuskirjaga. Ta on aastaid pühendanud end maakoolide spordile. On teinud seda hästi ja pühendumusega.
Õnnitleme!

Refereeritud https://jarvateataja.postimees.ee/6445864/tublimad-kehalise-kasvatuse-opetajad-said-pika-pai?fbclid=IwAR1ZhMyPA5Ltk8OB1AV2rBuy_uKZq97SQZhnV2WewuvrswfygArvsS_ndKw

Code Week 2018

3. klass osales 16. oktoobril Türil robootikaõppel Code Week 2018. Joonistasime erinevaid plaane ja programmeerisime selle järgi Ozobotte. Oli põnev!
Kirjutas ja pildistas Margit Reinpõld

Endla rabas

15. oktoobril käisid 3. ja 4. klass huvitavas Endla rabas...Soe, päikseline matkapäev koos rahu, vaikuse ja salapäraga...Võrratu olemine!
Kirjutas ja pildistas Margit Reinpõld

Õpilasvahetus VeniVidiVici

See on Sinu võimalus! Õpilasvahetus VeniVidiVici
15.oktoobril käis Imavere Põhikoolis Piret Ranne Paide Avatud Noortekeskusest, et rääkida kogemusi õpilasvahetuse programmist.
Alustuseks saime teada, et Veni Vidi Vici on ladinakeelne väljend, mis tähendab Tulin, Nägin, Võitsin. VeniVidiVici õpilasvahetus on mõeldud neile noortele, kes soovivad õppida mõnes teises Eestimaa koolis. Vahetusse saavad minna noored, kes käivad 7.-12.klassis. Programmis osaleb palju koole ning osalejatel on soovitav minna kodukohast eemale ja veel toredam, kui ka teise keelekeskkonda. Õpetajad ning koolikaaslased on toetavad.
Piret on ka ise osalenud selles programmis ja igati rahul. Ta sattus programmi läbi osalusmängu võidu ning see muutis ta elu ja laiendas silmaringi. Oma kogemusest rääkis Piret õhinal ja särasilmselt. Piret rääkis, et oma loomult oli ta tagasihoidlik ja läbi selle programmi sai ta juurde julgust ning hakkamist, mis omakorda tõi temani töö Paide Avatud Noortekeskuses.
Vahetusõpilaseks saab minna ka koos sõbraga. Hinded ei loe, kui on ikka suur soov.
Minul endal tekkis ka soov ja huvi sellest programmist osa võtta. Väga positiivne ja huvitav. Tundub väga arendav ning palju juurde andev võimalus, et minna teise kooli ning näha midagi, mida oma koolis mugavustsoonis olles ei kogeks.
Kes teeb, see jõuab!
Kirjutas Marlen Kaik

H. Tohvelmani nimeliste preemiate üleandmine

14.10.2018 toimus Väätsa mõisas pidulik Helmi Tohvelmani nimelise Järvamaa eduka maakooli õpilase preemia laureaadi väljakuulutamine ning kandidaatide tunnustamine.
Selle ürituse raames toimus ka omaloomingu konkurss, kuhu meie kooli õpilased kirjutasid kirjandeid, luuletusi jms.
Meie kool esitas eduka maakooli õpilase preemiale Marlen Kaigu ning Gerly Ränniku üheksandast klassist.
Omaloomingu konkursil osutus valituks Gerly töö, mille teemaks oli „Siis, kui koidab päev“. Tunnustamisele järgnes Margus Tabori etendus „Mamma lood“.
Etendus oli lustakas ja eluline, Hiiumaast ja nende elanikest.
Kirjutas Gerly Rännik

Karjääriteemaline maastikumäng

10.10.2018 käis meie koolis karjäärispetsialist, kes rääkis vanematele õpilastele (6.-9. klass) töömaailmast.
Kahetunnise ürituse sisse mahtus ka maastikumäng nutitelefonidega. Õpilased jagati gruppideks ning mindi välja ülesandeid täitma. Tuli leida GPS´i abil õige koht kaardil, vastata küsimustele, teha pilte vastavalt teemadele ning lõpus filmida video. Lõpus analüüsiti tulemusi ja premeeriti parimaid. Loodetavasti said kõik osalejad meeldiva kogemuse ning võtavad midagi sellest kaasa tulevikku.
Kirjutas Gerly Rännik

Eesti keele päev

10. oktoobril tähistati Imavere koolis eesti keele päeva, mille eesmärk on väärtustada emakeelt, populariseerida keeleteadust ja instituudi erialasid. Eesti keele päev võib olla suunatud kogu kooliperele, õpetajatele või konkreetsele õpilaste vanuserühmale.
Meil toimus kaks keeleteemalist loengut. Vanematele õpilastele, 8.-9. kl, esines Heinike Heinsoo, kes rääkis soome ja eesti keele sarnasusest ning erinevusest. 5.-7. kl õpilastele ajas keelejuttu võru keeles Sulev Iva Tartu Ülikoolist. Peale loengut kinkis ta koolile kaks võru keelset trükist. Üks neist oli kukeaabits. Etteaste oli huvitav, räägiti keelepuudest (nagu sugupuu). Saime teada, et eesti keelt kõneldakse ligi 5 korda vähem kui soome keelt. Maailmas on kokku u 7000 erinevat keelt. Etteaste oli rohkelt näitlikustatud erinevate jooniste ja piltidega. Väga tore oli see, et Sulev Iva pidas loengut võru keeles.
Aitäh korraldajale, eesti keele õpetaja Astrale!
Kirjutas Siiri Tamm

Südames matemaatika 2018

27. septembril toimus Paide Gümnaasiumis matemaatikavõistlus „Südames matemaatika“. Meie kooli esindasid 9. kl õpilased Indrek Tamm ja Marlen Kaik. Juhendaja oli Kaja Kaju. Ülesanded olid erinevad: peastarvutamine, elulised ja loogikaülesanded.
Peastarvutamises saavutas Indrek Tamm 8.-9. kl õpilaste seas 2.
koha. Eluliste matemaatikaülesannete lahendamises oli Indreku tulemuseks samuti 2. koht (osalejaid 22) ja loogikaülesannetes 2. koht. Indrek on kutsutud koos vanemate ja aineõpetaja Kaja Kajuga Paide raekotta Paide linnapea vastuvõtule.
Tulemused: Südames matemaatika 2018 ülesanded
Südames matemaatika 2018 peastarvutamine
Tubli oli ka Marlen Kaik! 
Kirjutas Siiri Tamm

37. Paide-Türi rahvajooks

Pühapäeval, 7.oktoobril, osalesid meie kooli õpilased, õpetajad ja kooli töötajad 37. Paide-Türi rahvajooksul. Kirjas oli 62 õpilast ja 6 õpetajat/ kooli töötajat.
Lapsed võtsid osa Paide lastejooksudest, Kirna-Türi ja Paide-Türi jooksudest. Kirna - Türi distants oli 6,5 km pikk ja Paide- Türi distants 13,6 km.
Lastejooksud:
7-9-aastaste distants ca 1000 meetrit.
10-11-aastaste distants ca 2500 meetrit.
Iga pikema distantsi osaleja saab endale välja printida diplomi. See asub nimekirjas pdf faili kujul osaleja tulemuse taga.
Gaimo Salumäe jooksis Paide-Türi distantsil 146. kohale.
Joosep Jürissaar tegi tubli tulemuse Kirna-Türi distantsil, saavutas 149. koha. Kokku osales erinevatel distantsidel üle 4000 osaleja.
Tulemused: http://www.championchip.ee/results/895
11. aastaste poiste jooksus saavutas Keimo Salumäe 2. koha.
Tulemused: https://www.rahvajooks.ee/images/stories/failid/arhiiv2/2018_laste_paide.htm
Kirjutas Siiri Tamm

Järvamaa Ettevõtluspäev 2018

2. oktoobril osalesid neli Imavere Põhikooli õpilast "Järvamaa Ettevõtluspäev 2018" üritusel Paide Muusika- ja Teatrimajas.
Tore oli näha ka teisi Järva valla õpilasi näiteks Koeru ja Järva-Jaani koolidest. See oli üks kõige inspireerivamaid üritusi, kus olen osalenud. Loodetavasti sai ka mõni teine noor peale minu selle lükke, et suuremalt unistada ning tõsisemalt vaeva näha, et ettevõtjaks saada. Üritus oli lõppkokkuvõttes väga läbimõeldud ning õnnestunud- alustades korraldusest lõpetades esinejate valikuga. Kindlasti andis seal osalemine kõigile midagi, mille üle veel kodus järele mõelda, sest see informatsiooni kogus, mis meieni toodi, oli väga mahukas.
Kirjutas Gerly Rännik

Järvamaa koolide 6.-9. kl jalgpalli KV

Teisipäeval, 2.oktoobril, osales meie kooli meeskond koolide 6.-9.kl. jalgpallikarikavõistlustel Paides. Poisid saavutasid 6. koha. Juhendaja Taiga Laur.
Tulemused:
http://www.jarvasport.ee/m_files/editor_files/protokoll%206.-9.kl.pdf

Kolme Põrsakese teadustöötuba

Kolme Põrsakese teadustöötuba ja teadusteater toimus 6. septembril.
Oma arvamisi jagasid 3. kl lapsed:
Töötuba oli lahe, lõbus; mõtlemist oli ka vaja. Pooled munad läksid katki, sest ei osanud ikka langevarju õigesti teha ja muna kaitsmiseks oleks pidanud veel paksema korra teipi panema. Vaidlesime päris palju, kuidas parem oleks meisterdada. Tahaks veel teha... Oli rõõmus ja lustlik tund!
Teadusteatris tehti huvitavaid katseid.
Kirjutas Margit Reinpõld

Kukub

Rõõmus reede Imavere Põhikoolis

21. septembril toimus Imavere Põhikooli õpetajatele ettevõtliku õppe „Standardi koolitus“. Koolitajateks olid Kristi Goldberg ja Reelika Lepik. Abiõpetajateks õpilastele tunde andma olid kutsutud lapsevanemad, noorsootöötaja, raamatukogu juhataja, muusikastuudio juhendaja, piimandusmuuseumi töötajad ja vilistlased. Päev oli tegus ning omanäoline. Tagasiside oli heatahtlik. Kõik asjaosalised said tänatud. Õpilaste mõtted edasisteks tegemisteks koolis on läbi arutletud ja nendega arvestatakse järjest rohkem.


Kirjutas Margit Reinpõld

Imavere Põhikooli õppealajuhataja


Järvamaa hariduspreemiate kätteandmine

Palju õnne, kallis õpetaja Ann Roots!
Imavere koolipere esitas õpetaja Anni klassiõpetaja kandidaadina maakonna hariduspreemiale, mille kätteandmistseremoonial osalesime täna Väätsa mõisakoolis.

Lugeda ja rohkem pilte vaadata saab aadressil:

https://jarva.ee/jarvamaa-aasta-opetaja-juurde-tulevad-lapsed-roomuga/


Kirjutas Tiina Lohur


Tuletõrjeolümpia

13. septembril toimusid Türi staadionil tuletõrjemängud, kus osalesid meie kooli 4. ja 8. klass.  Kummalgi klassil on ette nähtud võistelda kahel alal: 4. klassil teatejooks takistusribal ning tuletõrjeolümpia, 8. klassil tuletõrjespordi teatejooks ja hargnemine mootorpumbaga. Ja päris lõpus saab ikka märjaks ka! 

Esimene ala 8. klasside võistlusel oli tuletõrjeolümpia. Imavere kool osales esimeses jooksus, kus oli kokku 6 erinevat ülesannet. Alustuseks oli tarvis joosta ja ronida üle takistusseina, sellega sai meie koolist edukalt hakkama Aksel. Järgmisena oli maha pandud kokku keeratud voolikud, Lisete haaras need ja jooksis üle poomi, peale seda Liis jooksis teadet, Gaimo ühendas voolikud, tõi selle Markkosele, kes pidi tulekustutiga kustutama, mis kahjuks ei töötanud. Viimane ala kujutas endas konksredelil ronimist esimesele korrusele, selle ülesande sai endale Joosep.

Vahepeal vaatasime, kuidas väikestel läheb ja meenutasime nelja aasta taguseid tuletõrjemänge, kus pidime tegema täpselt sama, mida tegid meie kooli neljanda klassi lapsed.  

Pärast oli mootorpumbaga ühendamine, vee võtmine ja pallide veejoaga allalaskmine. Selles võistluses läks Imavere kooli õpilastel väga hästi – kokkuvõttes 4. koht.

Enne võistlust käisime ka Imavere vabatahtlike komandos voolikute ühendamist harjutamas. Sellest oli abi ja tänu sellele kogemusele saime kindlasti paremini hakkama. Täname Imavere vabatahtlikke pritsumehi Tanel Teas`i ja Rain Lauk`i!

Jäime tuletõrjemängudega rahule ja saime positiivseid emotsioone, oli tore päev!


Kirjutasid Lisete Palmi, Markkos Pent 8. klassist


Mõned 4. kl laste mõtted: 

Ei meeldinud, et märjaks saab

Väga lahe oli, et paljud mängud olid seotud veega

Tuletõrjemängud olid väga ägedad ja meeldis see, et tuli palju koostööd teha

Lahe oli see, et tegime asju aja peale

Oleks tahtnud rohkem aega, et võistlusi paremini sooritada

Oli väga lõbus, meeldis, et oli vee teemaline

Mulle meeldis see, et kõik said märjaks peale minu

protokoll nr 1
protokoll nr 2
protokoll nr 3
protokoll nr 4
protokoll nr 5
protokoll nr 6

2. poolaasta 2018/19 õa


10.01 Maakonna koolide 6.-9. kl sisejalgpalli KV E- Piimas, P, kl 10
11.01 Säreveres 10 olümpiastarti, Järvamaa voor (kergejõustik), kl 16 9.02 Kunstiolümpiaad
31.01 Nuputa Retla-Kabalas, kl 11
1.02 Eelkutseõpe
2.02 Põltsamaa Jõe mängud Imaveres
2.02 Bioloogia olümpiaad
6.02 Õpime professionaalidelt Koerus
6.02 Matemaatika olümpiaad 7.-9. kl Türi ÜG kl 10
7.02 3. klass Paides kinos
7.02 Tartu Ülikooli lahtiste uste päev 9. klassile.
8.02 Eelkutseõpe
9.02 Kunstiolümpiaad
11.-15.02 Sõbranädal
13.02 Maapõhikoolidel 1.-3. kl rahvastepall Väätsas kl 10
13.02 Paide Gümnaasiumi külalised 10.20
15.02 Teater
20.02 8.-9. kl karjäärispetsialistid
21.02 Koolinoorte suusatamise MV Aravetel kl 11
22.02 Kuldvillak EV 101
23.02 Imavere talimängud
18.-22.02 Projekt "Võta laps tööle kaasa"
6.03 Harald Lepisk lastele ja õpetajatele
8.03 Matemaatika olümpiaad 4.-6. kl Türi PK kl 10
12.03 Avatud tunnid Imavere koolis
13.03 Inglise keele olümpiaad, 8. kl
14.03 Koolinoorte sisekergejõustiku MV E-Piimas kl 10
14.03 Emakeelepäev
15.03 Külas Paide Linnameeskond
21.03 Koolinoorte 4. mälumäng Türil
30.03 10 olümpiastarti, 3. etapp Tartus
3.04 Naljapäev Playbox kl 12.30, korraldab 7. kl
4.-6.04 9. kl lõpuekskursioon Sankt- Peterburi
8.04 Järvamaa koolide disgolfi MV Järva-Jaanis, 6.-9. klass kl 10
9.04 Luule, see ei tule tuulest, Väätsal
10.04 Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor toimub oma koolis ja on veebipõhine. 5. klass - 9.00 - 10.00 6. klass - 10.30 - 11.30 7. klass - 12.00 - 13.00 8. klass - 13.30 - 14.30
11.04 Informaatikaolümpiaad Türi PK, 6. kl
11.04 Imavere laste lauluvõistlus kl 17.30
13.04 Imavere SK sulgpalliturniir kl 11
15.04 Loodusring Tartus, kl 10
16.04 Järva valla laste lauluvõistlus kl 16
17.-19.04 7. kl ekskursioon Rootsi
17.04 Öö-Keat (16+ vanusega, Järva valla+teised, kontrollpunkt koolis)
19.-28.04 Koolivaheaeg
23.04 Jüripäeva maastikumäng kl 18.30
29.04 Rahvusvaheline tantsupäev
30.04 Maakonna orienteerumise MV Väätsal kl 11
2.05 Kooli liikumispidu kl 18.00
2.05 Järvamaa koolide murdmaajooksu MV 10.00 Paides
3.05 Noor meister, 8.-9. kl
3.-4.05 Järvamaa laste lauluvõistlus
7.05 Noorkotkaste väljasõit
8.05 eesti keele tasemetöö 3.kl
8.05 Opiqu koolitus õpetajatele 15.05
8.05 Internetis käitumine, loeng kl 12.30, 4.-6. kl
8.05 Rattakrossivõistlused krossirajal kl 18.00
9.05 Heategevuslik teatejooks Paides 4.-9. kl, kl 12.00
13.05 Kooli kevadkontsert kl 18.00
13.05 Liikumakutsuva kooli koolitus
14.05 Ujumise eksam 2.-3. kl
14.05 Orienteerumise arvestus 1., 5., 8., 9. klass P ja T
15.05 Külas Keränen, 1.-5. kl kl 11.25, 6.-9. kl kl 12.30
15.05 Töökoosolek Digipeegel
15.05 Orienteerumise arvestus 6.-7. kl T ja P
16.05 Järvamaa koolide 1.-3. kl jalgpalli KV Paides, kl 10.00
16.05 9. kl eesti keele proovieksam
17.05 Järvamaa koolide algklasside murdmaajooksu teatejooks Koerus kl 10.00
18.05 A. Noormägi mälestusvõistlus korvpallis, Imaveres kl 11.00, tüdrukud/naised
19.05 10 olümpiastarti kergejõustikus Kadrioru staadionil
20.05 8.15 minek tantsuproovi Türile kuni 13.15
21.05 5. kl ekskursioon
22.-23.05 KEAT 6. kl
22.05 8. kl matem üleminekueksam
23.05 9. kl matemaatika proovieksam, 2., 3., 4. tund
23.05 Väätsa järve jooks kl 18
24.05 Tutipidu
25.05 Järvamaa laulu. ja tantsupidu
25.05 Järva valla kergejõustiku MV
27.05 8. kl Norra allikatel
28.05 Spordipäev, 3.-4. tund 1.-5. kl, 5.-6. tund 6.-9. kl
29.05 Järvamaa koolinoorte MV kergejõustikus Türil kl 10.00
1.06 Piimapäev
3.06 Eesti keele eksam
4.06 1.-4. kl Võrtsjärve ääres
5.06 5.-7. kl Aegna saarel
6.-7.06 Maakonna 10 olümpiastarti Türil
7.06 BFM koolitus 6.-8. kl, kl 8.30-11
10.06 Matemaatika eksam
13.06 Valikeksam
15.06 Lõpuaktus kl 13.00
15.-16.06 10 olümpiastarti Tamme staadionil Tartus

1. poolaasta 2018/19 õa

1.09 Õppeaasta avaaktus
5.09 Reipalt koolipinki, 8.30-11.05
6.09 Teadusteater "Kolm põrsakest" 8.30-9.15 1.-3. kl; 10.00-10.45 4.-6. kl
11.09 Algab ujumise algõpetus 2.-3. kl 12.05 väljasõit (10 x)
13.09 Tuletõrjespordimängud 4. ja 8. kl, ärasõit 8.45
19.09 Kergejõustiku 4- võistlus Türil 10.00 D,C
24.09 Euroopa spordinädal
25.09 9.kl Paides Innoves kl 13.00
26.09 Noorte eestvedajate koolitus 8.30-16.00
27.09 Sügiskross Aravetel 10.00
27.09 Südames matemaatika
2.10 Mihklilaat
1.10 1. tund külalisesineja
02.10 6.-9. kl jalgpall Paides P
1.-5.10 Ettevõtlusnädal
3.10 Ettevõtlik talu, väljasõit kl 12
3.10 Kooli lastevanemate koosolek
5.10 Õpetajate päev
7.10 Paide-Türi rahvajooks
10.10 Eesti keele päevad koolis
10.10 12.30- 14.10 Karjääriõpetus, 7.-9. kl
11.10 Kooli rahvatsepalliturniir 1.-5. kl, 2.-3. tund
15.10 Teatrietendus Pal-tänava poisid, Paides, 6. ja 7. kl
17.10 4.-5. kl Rahvastepalli KV Imaveres 10.00
17.-18.10 Noorte eestvedajate koolitus
18.10 Rabamatk
19.10 Mustkunstietendus kl 11.30, pilet 2.-, osaleb kogu kool
22.-28.10 Koolivaheaeg
31.10 Kooli pildistamine
1.11 Projekt "Jalgpall kooli" 2 tund- 1.-3. klass ja 3 tund- 4.-5. kl
5.11 1. klass etendusel lasteaias kl 9.30
5.11 9 kl rabamatk, Tammsaare muuseum
7.11 3. ja 4. kl õppepäeval (koolis 2 tundi)
7.11 Isadepäeva jalgpalliturniir Imavere spordisaalis kl 18.00-21.00, isa +laps
12.11 5. klassi ekskursioon Viljandisse 8.30- 14.00
13.11 Saalihoki Mv, T ja P, 6.-9. kl, kl 10 Imaveres
14.11 Korvpallisari, 4.-5., 6.-7.,8.-9. kl, kl 10 E-Piim
21.11 Kadri-Mardi karneval-1.-5. kl, korraldab 6. kl
22.11 Saalihoki MV, 3.-5. kl, P+T, kl 10 Imaveres
23.11 Trimestri lõpp
26.11 Kodanikupäev
27.11 JÄVI peastarvutamine
28.11 Järvamaa koolinoorte mälumäng
28.11 JÄVI olümpiaad
29.11 JÄVI mõõtühikud, Pallilahing Tarbjal, P+T, 1.-3. kl, kl 10
4.12 Koolide võrkpall, 6-9. kl, 4 P+2 T, 10.00 E-Piim
5.12 Muusikas väljasõit
6.12 JÄVI lõpetamine Suure-Jaanis kl 13.00
7.12 3x3 rahvaliiga korvpallis E-Piim, kl 10
7.12 KOOLI SÜNNIPÄEV 191
8.12 10 olümpiastarti 1. etapp Võrus
9.12 Päkapikkude jooks Saare kuusikus kl 12.00
11.12 Algab päkapikkude nädal
12.12 7. kl ekskursioonil Pärnus 8.30-17.30, 5. kl klassiõhtu
19.12 4., 8. kl klassiõhtu
20.12 6. kl klassiõhtu
21.12 Jõulupidu