Euroopa spordinädal

27. sept  siiri.tamm. Kommentaarid: 0
Euroopa spordinädala raames toimus rida sportlikke sündmusi. 20. septembril kohtusid koolilapsed kergejõustiklaste Kert ja Kätlin Piirimäega. Alguses tutvustati oma treenimise põhimõtteid, näidati võidetuid medaleid ja seejärel said lapse küsimusi küsida. Lõpetuseks tehti ühispilt.
Teispäeval avati spordihoones ronimissein. 
Kolmapäeval toimus Koigi kooliga ühine spordipäev. Kuna hommik oli vihmane, algas spordipäev Imavere spordihoones, vanema astme õpilased sõitsid hiljem bussiga Koigisse. Teise kooli õpilastega koos võisteldi kiiruses, kaugushüppes ja nooleviskes. Tublid olid kõik, auhinnalisi kohti jagus nii meie kui Koigi lastele. Šokolaadimedaleid jagas õp Taiga koos Imavere koolijuhi Tiina Lohuriga. Päev oli mõnus ja värske, õhk jahutav ning ergutav.
Reedel- superilusal päikeselisel päeval viidi läbi minigolfi turniir noorematele ja alates kl 12st vanema astme õpilastele. Koguneti lasteaia mäe taga korvpalliväljakul. Külalisjuhendaja ootas meid rõõmsa näoga. Esimesed õpetused kuulati ära ja mäng võis alata. Ka õpetajad mängisid hoogsalt kaasa. Muusika käis ja golfipall veeres. Mõnus päev oli.

Suur aitäh õp Taigale, kelle eestvedamisel see tore nädal toimus!

Kirjutas Siiri Tamm

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: