Contact

Filter

All Management Teachers Hoolekogu Study Council Tugipersonal Employees

Job position
 
Management (5)

Tiina Lohur

Director
tiina.lohur@imaverepk.ee


Margit Reinpõld

Learning Advisor
margit.reinpold@imaverepk.ee

Reception time:

E 15.00-16.00

Sirli Bull

Development manager
sirli.bull@imaverepk.ee

Reception time:

Vajadusel võtta ühendust meili teel, koolis hommikuti iga päev.

Gerly Lehtmets

Dessert
gerly.lehtmets@imaverepk.ee

Lisainformatsioon: 

Õpilasesinduse ja huviringide töö koordineerimine.


Krista Tiitmaa

Dessert
krista.tiitmaa@imaverepk.ee

Lisainformatsioon: 

Ürituste korraldamine, nende jäädvustamine ja arhiveerimine.

Teachers (13)

Ingrid Asser

Keemia
Bioloogia
Geograafia
ingrid.asser@imaverepk.ee

Reception time:

T 7. tund
Kokkuleppel

Kaja Kaju

Mathematics
Vene keel
kaja.kaju@imaverepk.ee

Reception time:

K 6. tund

Taiga Laur

Kehaline kasvatus
taiga.laur@imaverepk.ee

Reception time:

N
Kokkuleppel

Gerly Lehtmets

7. kl klassijuhataja
Inglise keel
gerly.lehtmets@imaverepk.ee

Reception time:

N enne tunde või peale 5. tundi
Kokkuleppel

Signe Mitt

2. kl klassijuhataja
signe.mitt@imaverepk.ee

Reception time:

E 7. tund
Kokkuleppel

Margit Reinpõld

3. kl klassijuhataja
margit.reinpold@imaverepk.ee

Reception time:

T 7. tund

Innar Rohtsalu

Tehnoloogiaõpetus
innar.rohtsalu@imaverepk.ee

Reception time:

E
N
Kokkuleppel

Aili Roosa

5. kl klassijuhataja
6. kl klassijuhataja
aili.roosa@imaverepk.ee

Reception time:

E 7. tund
K 6. tund
Kokkuleppel

Ann Roots

1. kl klassijuhataja
ann.roots@imaverepk.ee

Reception time:

T 5. tund
Kokkuleppel

Siiri Tamm

Kunst
8. kl klassijuhataja
Käsitöö ja kodundus
Informaatika
Inimeseõpetus
siiri.tamm@imaverepk.ee

Reception time:

K 7. tund
Kokkuleppel

Krista Tiitmaa

Muusika
9. kl klassijuhataja
krista.tiitmaa@imaverepk.ee

Reception time:

K 6. tund
Kokkuleppel

Ilmar Ronk

Mathematics
ilmar.ronk@imaverepk.ee

Reception time:

E 7. tund
Kokkuleppel

Laura Tähemaa

Abiõpetaja
laura.tahemaa@imaverepk.ee

Reception time:

E-R majas
Hoolekogu (11)

Eve Okas

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Järva Vallavolikogu esindaja


Gerly Lehtmets

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Õppenõukogu esindaja


Õpilane Meribel

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Õpilasesinduse esindaja


Merlin Miilits

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

III kooliastme lastevanemate esindaja


Kärt Repnau

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

I kooliastme lastevanemate esindaja


Karmen Lemvald

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

I kooliastme lastevanemate esindaja


Luule Nõmmik

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

II kooliastme lastevanemate esindaja


Helen Arula

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

II kooliastme lastevanemate esindaja


Pille Selter

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

III kooliastme lastevanemate esindaja


Rait Pihelgas

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Vilistlaste esindaja


Anto Rull

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Kooli toetavate organisatsioonide esindaja

Study Council (1)

Imavere Põhikooli õpilasesindus/ President, asepresident

Õpilasesinduse liige
opilasesindus@imaverepk.ee

Tugipersonal (8)

Karmen Kaljula

Ettevõtliku kooli koordinaator
karmen.kaljula@imaverepk.ee

Lisainformatsioon: 

Sekretär


Signe Mitt

Karjäärikoordinaator
signe.mitt@imaverepk.ee


Virve Nugis

Väikeklassi juhataja
HEV koordinaator
virve.nugis@imaverepk.ee

Reception time:

E-R majas

Niina Pihelgas

Tugiisik
Sotsiaalpedagoog
niina.pihelgas@imaverepk.ee

Reception time:

E
K
R

Gerly Lehtmets

Dessert
gerly.lehtmets@imaverepk.ee


Ille Puustusmaa

Logopeed
ille.puustusmaa@imaverepk.ee

Reception time:

R koolis alates 8.30

Laura Tähemaa

Pikapäevarühma õpetaja


Kaidi-Ly Välb

Psühholoog
kaidilyvalb@gmail.com

Employees (8)

Allika Jüris

Raamatukoguhoidja

Reception time:

T
N

Karmen Kaljula

Sekretär
karmen.kaljula@imaverepk.ee

Lisainformatsioon: 

Ettevõtliku kooli koordinaator

Reception time:

E

Anneli Kaljusaar

Kokaabi


Viiu Kask

Puhastusteenindaja


Merle Raukas

Puhastusteenindaja


Innar Rohtsalu

Remonditööline


Miina Tõnise

Kokk


Lea Tõnisson

Puhastusteenindaja

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.