Contact

Filter

All Management Teachers Hoolekogu Study Council Tugipersonal Employees

Job position
 
Management (4)

Tiina Lohur

Director
tiina.lohur@imaverepk.ee


Margit Reinpõld

Learning Advisor
margit.reinpold@imaverepk.ee

Reception time:

E 15.00-16.00

Sirli Bull

Development manager
sirli.bull@imaverepk.ee

Reception time:

Vajadusel võtta ühendust meili teel, koolis hommikuti iga päev.

Karmen Kaljula

Dessert
Sekretär
karmen.kaljula@imaverepk.ee

Teachers (13)

Ingrid Asser

Keemia
Bioloogia
Geograafia
ingrid.asser@imaverepk.ee

Reception time:

T 7. tund
N 7. tund
Kokkuleppel

Kaja Kaju

Mathematics
Vene keel
kaja.kaju@imaverepk.ee

Reception time:

E 8. tund
K 7. tund
Kokkuleppel

Tanel Kipper

Mathematics
Füüsika
tanel.kipper@imaverepk.ee


Taiga Laur

Kehaline kasvatus
8. kl klassijuhataja
taiga.laur@imaverepk.ee

Reception time:

R 8. tund
Kokkuleppel

Gerly Lehtmets

5. kl klassijuhataja
Inglise keel
gerly.lehtmets@imaverepk.ee

Reception time:

E alates 6. tunnist
T alates 7. tunnist
Kokkuleppel

Tiina Lohur

9. kl klassijuhataja
tiina.lohur@imaverepk.ee


Signe Mitt

3. kl klassijuhataja
signe.mitt@imaverepk.ee

Reception time:

T 6. tund
Kokkuleppel

Margit Reinpõld

1. kl klassijuhataja
margit.reinpold@imaverepk.ee

Reception time:

T 6. tund

Innar Rohtsalu

Tehnoloogiaõpetus
innar.rohtsalu@imaverepk.ee


Aili Roosa

4. kl klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
aili.roosa@imaverepk.ee

Reception time:

T 7. tund
N 7. tund

Ann Roots

2. kl klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
ann.roots@imaverepk.ee


Siiri Tamm

Kunst
6. kl klassijuhataja
Käsitöö ja kodundus
Inimeseõpetus
siiri.tamm@imaverepk.ee

Reception time:

T 7. tund
Kokkuleppel

Krista Tiitmaa

Muusika
7. kl klassijuhataja
History
krista.tiitmaa@imaverepk.ee

Reception time:

E 7. tund
Kokkuleppel
Hoolekogu (8)

Eve Okas

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Järva Vallavolikogu esindaja


Gerly Lehtmets

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Õpilane Lisete

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Õpilasesinduse esindaja


Merlin Miilits

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

I kooliastme lastevanemate esindaja


Kaidi Kala

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

II kooliastme lastevanemate esindaja


Pille Kotka

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

III kooliastme lastevanemate esindaja


Pille Selter

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

III kooliastme lastevanemate esindaja


Anto Rull

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Kooli toetavate organisatsioonide esindaja

Study Council (1)

Imavere Põhikooli õpilasesindus/ President Lisete Palmi, asepresident Gerle Rännik

Õpilasesinduse liige
opilasesindus@imaverepk.ee

Tugipersonal (6)

Thea- Christi Lemberg

Tugiisik


Signe Mitt

Karjäärikoordinaator
signe.mitt@imaverepk.ee


Virve Nugis

Eripedagoog
HEV koordinaator
virve.nugis@imaverepk.ee

Reception time:

E-R majas

Niina Pihelgas

Sotsiaalpedagoog
niina.pihelgas@imaverepk.ee

Reception time:

K
R

Ille Puustusmaa

Logopeed
ille.puustusmaa@imaverepk.ee

Reception time:

R koolis alates 8.30

Kaidi-Ly Välb

Psühholoog
kaidilyvalb@gmail.com

Employees (7)

Marje Erik

Kokaabi


Viiu Kask

Puhastusteenindaja


Sirje Nõmmik

Raamatukoguhoidja

Reception time:

T
N

Merle Raukas

Puhastusteenindaja


Innar Rohtsalu

Remonditööline


Miina Tõnise

Kokk


Lea Tõnisson

Puhastusteenindaja

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.