Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Hoolekogu Õpilasesindus Tugipersonal Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Tiina Lohur

Direktor
tiina.lohur@imaverepk.ee


Margit Reinpõld

Õppealajuhataja
margit.reinpold@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15.00-16.00

Sirli Bull

Majandusjuhataja
sirli.bull@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

Vajadusel võtta ühendust meili teel, koolis hommikuti iga päev.

Karmen Kaljula

Huvijuht
Sekretär
karmen.kaljula@imaverepk.ee

Õpetajad (13)

Ingrid Asser

Keemia
Bioloogia
Geograafia
ingrid.asser@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund
K 6. tund
Kokkuleppel

Kaja Kaju

Matemaatika
Vene keel
kaja.kaju@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6. tund
K 7. tund
N 8.tund või kokkuleppel

Taiga Laur

9. kl klassijuhataja
taiga.laur@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

N
Kokkuleppel

Gerly Lehtmets

6. kl klassijuhataja
gerly.lehtmets@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

E enne tunde või peale 7. tundi
N enne tunde või peale 7. tundi
Kokkuleppel

Meelis Lehtmets

Füüsika
meelis.lehtmets@imaverepk.ee


Signe Mitt

1. kl klassijuhataja
signe.mitt@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6. tund
Kokkuleppel

Margit Reinpõld

2. kl klassijuhataja
margit.reinpold@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.tund

Innar Rohtsalu

Tehnoloogiaõpetus
innar.rohtsalu@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

E
N
Kokkuleppel

Aili Roosa

5. kl klassijuhataja
aili.roosa@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

E alates 6. tunnist
K 6. tund
Kokkuleppel

Ann Roots

3. kl klassijuhataja
ann.roots@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund
N 6. tund
Kokkuleppel

Siiri Tamm

7. kl klassijuhataja
siiri.tamm@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

K 7. tund
Kokkuleppel

Krista Tiitmaa

8. kl klassijuhataja
krista.tiitmaa@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6. tund
N 7. tund
Kokkuleppel

Tiina Lohur

Matemaatika
tiina.lohur@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund/ 4. kl matemaatika järelevastamine
Hoolekogu (12)

Eve Okas

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Järva Vallavolikogu esindaja


Gerly Lehtmets

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Õpilane Grete-Liis

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Õpilasesinduse esindaja


Merlin Miilits

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

I kooliastme lastevanemate esindaja


Kärt Repnau

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

I kooliastme lastevanemate esindaja


Karmen Lemvald

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

I kooliastme lastevanemate esindaja


Luule Nõmmik

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

II kooliastme lastevanemate esindaja


Helen Arula

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

II kooliastme lastevanemate esindaja


Pille Kotka

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

III kooliastme lastevanemate esindaja


Pille Selter

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

III kooliastme lastevanemate esindaja


Rait Pihelgas

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Vilistlaste esindaja


Anto Rull

Hoolekogu liige

Lisainformatsioon: 

Kooli toetavate organisatsioonide esindaja

Õpilasesindus (1)

Imavere Põhikooli õpilasesindus/ President, asepresident

Õpilasesinduse liige
opilasesindus@imaverepk.ee

Tugipersonal (6)

Liis Jürgenson

Tugiisik


Signe Mitt

Karjäärikoordinaator
signe.mitt@imaverepk.ee


Virve Nugis

Eripedagoog
HEV koordinaator
virve.nugis@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R majas

Niina Pihelgas

Sotsiaalpedagoog
niina.pihelgas@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

K
R

Ille Puustusmaa

Logopeed
ille.puustusmaa@imaverepk.ee

Vastuvõtuaeg:

R koolis alates 8.30

Kaidi-Ly Välb

Psühholoog
kaidilyvalb@gmail.com

Töötajad (7)

Anneli Kaljusaar

Kokaabi


Viiu Kask

Puhastusteenindaja


Allika Jüris

Raamatukoguhoidja

Vastuvõtuaeg:

T
N

Merle Raukas

Puhastusteenindaja


Innar Rohtsalu

Remonditööline


Miina Tõnise

Kokk


Lea Tõnisson

Puhastusteenindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.