Uudised

Vaimse tervise nädal 15. märts siiri.tamm


Vaimse tervise nädala raames toimub hommikuvõimlemine koos Tommyga, kes käis rahvusvahelisel meestepäeval meie koolis vestlemas poistega vaimsest tervisest. Tänane hommik algas entusiastlikult ja sportlikult. Tegime kaasa jooksu-, hingamis, käteharjutusi ja muid põnevaid liikumisi. Tommy oma hea ja rõõmsa energiaga andis päeva algusesse palju rõõmu. Homme hommikul jälle, kohtume Teamsis!

Vaimse tervise nädala raames toimub hommikuvõimlemine koos Tommyga, kes käis rahvusvahelisel meestepäeval meie koolis vestlemas poistega vaimsest tervisest. Tänane hommik algas entusiastlikult ja sportlikult. Tegime kaasa jooksu-, hingamis, käteharjutusi ja muid põnevaid liikumisi. Tommy oma hea ja rõõmsa energiaga andis päeva algusesse palju rõõmu. Homme hommikul jälle, kohtume Teamsis!